Ne Mutlu Türküm Diyene

12 Mart 2008 Çarşamba


Bedava Kablosuz İnternet


TTNet WiFi Kablosuz İnternet servisi ile restoran, hava alanı, alışveriş merkezi, konferans merkezi, marina, üniversite, kafe, fuar alanı, gibi yerlerde, taşınabilir bilgisayar ya da Wi-Fi uyumlu cep telefonu üzerinden, hızla ve güvenle İnternete bağlanabilirsiniz. Üstelik TTNet ADSL abonesiyseniz, TTNet WiFi’dan ücretsiz yararlanabilirsiniz.* Bunun için TTNet WiFi Servis Noktalarında, web tarayıcınızı açtığınızda karşınıza çıkan TTNet WiFi karşılama sayfasına ADSL Hizmet Numarası, ADSL kullanıcı adı ve ADSL şifrenizi girmeniz yeterli.

TTNet ADSL Abonesi olmayanlar nasıl yararlanabilir?

Eğer TTNet ADSL abonesi değilseniz, size uygun bir TTNet WiFi kartı satın alabilir; kartın üzerindeki kullanıcı adı ve şifreyi kullanabilirsiniz. Dilerlerseniz, TTNet WiFi Servis Noktasında TTNet WiFi web sayfasından kredi kartı ile ödeme yaparak da kullanıcı adı ve şifrenizi satın alabilirsiniz.

TTNet WiFi’ı nasıl kullanacaksınız?

  • TTNet WiFi servis noktalarında, dizüstü/avuç içi bilgisayar ya da Wi-Fi uyumlu cep telefonunuzun WiFi özelliğini açın.
  • Kablosuz ağlardan (SSID) “TTNet WiFi”ı seçin.
  • İnternet tarayıcınızı açtığınızda karşınıza gelen sayfada, TTNet ADSL abonesiyseniz ADSL hizmet numarası, kullanıcı adı ve şifrenizi; TTNet ADSL abonesi değilseniz satın aldığınız TTNet WiFi kartı üzerinde yer alan ya da kredi kartı ile aldığınız kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapın. TTNet WiFi ile kablosuz İnternetin keyfini yaşamaya hemen başlayın.
  • TTNet ADSL aboneleri, TTNet WiFi Kablosuz İnternet hizmetinden 31 Mayıs 2008’e kadar ücretsiz olarak yararlanabilecektir.

0 Yorumgaçlı Okurcan:

Yorum Gönder

Dök içinden geçeni

Yeni kayıtlar Önceki kayıtlar Anasayfa